Yhteystiedot pääkuva

Yhteystiedot

Pohjois-Karjalan maakuntaliitto

Pielisjoen linna, Siltakatu 2, 80100 Joensuu

Puhelinvaihde 013 337 4700

Kirjaamon sähköposti kirjaamo@pohjois-karjala.fi
Henkilöstön sähköpostiosoitteet etunimi.sukunimi@pohjois-karjala.fi

Toimistomme on avoinna ma-to 9-16, pe 9-15 (1.6.-31.8. ma-pe klo 9-15)

Laskutusosoite

Laskutusosoite

Pohjois-Karjalan maakuntaliitto
Pielisjoen linna, Siltakatu 2
80100 Joensuu

Sähköinen laskutus

OVT-tunnus 003709271405
Välittäjä Enfo Oyj
Välittäjän tunnus 003714377140

Y-tunnuksemme on 0927140-5

Kartta

Johtaminen ja viestintä

Risto Poutiainen

Vt. maakuntajohtaja
040 546 9649
risto.poutiainen@pohjois-karjala.fi

Anni Varis

Maakuntajohtajan sihteeri
050 307 9733
anni.varis@pohjois-karjala.fi

Pekka Huovinen

Kehittämispäällikkö
040 583 5428
pekka.huovinen@pohjois-karjala.fi

Tiina Hyvärinen

Projektisuunnittelija
050 441 6731
tiina.hyvarinen@pohjois-karjala.fi

Laura Jussila

Graafinen suunnittelija
050 343 7875
laura.jussila@pohjois-karjala.fi

Rauno Jussila

Viestintäpäällikkö
040 733 8478
rauno.jussila@pohjois-karjala.fi

Reijo Muje

Projektipäällikkö
040 587 8262
reijo.muje@pohjois-karjala.fi

Sisältöjulkaisija

page-rating-portlet